top of page

PRISTATYMAS & GRĄŽINIMAS

PRISTATYMAS

Pristatymas Lietuvoje

Pristatymas Lietuvoje 3,5 Eur. Visi užsakymai Lietuvoje trunka 1-5 darbo dienas. Siuntimas nuo 50 Eur nemokamas. 

Pristatymas Europoje

Pristatymas kainuoja 15 Eur. Visi užsakymai Europoje trunka 7-15 darbo dienų. Pirkėjas sutinka, jog išimties tvarka dėl nenumatytų aplinkybių prekių pristatymas gali vėluoti, tačiau, bet kuriuo atveju, prekės turi būti pristatytos ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Pirkėjo apmokėjimo patvirtinimo. 

Pristatymas į Jungtines Amerikos Valstijas

Pristatymas kainuoja 40Eur. Visi užsakymai  trunka 10-20 darbo dienų. Pirkėjas sutinka, jog išimties tvarka dėl nenumatytų aplinkybių prekių pristatymas gali vėluoti, tačiau, bet kuriuo atveju, prekės turi būti pristatytos ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Pirkėjo apmokėjimo patvirtinimo. 

Likęs pasaulis

Pristatymas kainuoja 20 Eur. Visi užsakymai  trunka 10-20 darbo dienų. Pirkėjas sutinka, jog išimties tvarka dėl nenumatytų aplinkybių prekių pristatymas gali vėluoti, tačiau, bet kuriuo atveju, prekės turi būti pristatytos ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Pirkėjo apmokėjimo patvirtinimo. 

Jei turite papildomų klausimų susisiekite su mumis info@agapeswear.com ir mes maloniai atsakysime!

GRĄŽINIMAS

Perkant prekę www.agapeswear.com parduotuvėje pirkėjui suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.

Grąžinimo siuntimo išlaidos negrąžinamos.  Norint keisti prekę į kitą dydį grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas, tačiau Agapes Wear neįsipareigoja turėti dydžių pakeitimui jei prekė išparduota.  

 

Prekių grąžinimo veiksmai

 

  1. Norėdami grąžinti prekę ir atgauti pinigus, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimu: customerservice@agapeswear.com, nurodykite užsakymo numerį ir grąžinimo priežastį.

  2. Norėdami pakeisti prekę susisiekite su mumis customerservice@agapeswear.com,  jog mes galėtume patvirtinti keitimo galimybę, nes gaminių kiekis ribotas.

  3. Prieš grąžinant įsitikinkit, jog prekė yra nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos bei yra orginalioje pakuotėje ir yra nepažeistos orginalios etiketės. 

  4. Išsiuntę prekę atsiųskite mums siuntos numerį el.paštu customerservice@agapeswear.com. Grąžinamos prekės turi turėti siuntos sekimo numerį. Mes neatsakome ir negrąžiname pinigų už pamestas ar sugadintas prekes. 

 

Grąžinamos prekės turi būti išsiųstos 

Vilniaus SMĖLIO ARENA paštomatas (Justiniškių g. 12, Vilnius); Kontaktai Agapes Wear; +37061883380; info@agapeswear.com

/

Kurjeriu 

Agapes Wear  (MB “Agnės Dizainas) 

A. Jakšto g. 9-208

Vilnius, LT-01105

+37061883380

MOKESČIAI

Visos kainos  yra su PVM.   Pristatant prekes į šalis, už Europos Sąjungos teritorijos, gali būti taikomas importo, PVM  ir (arba) mokesčiai. Kainos www.agapeswear.com internetinėje parduotuvėje yra be jokių mokesčių ar muitų užsakant prekes už Europos Sąjungos sienų. Prašome prieš perkant pasitikrinti savo šalies muitus ir mokesčius. 

bottom of page