top of page
36n.JPG
Agapes_Signature.jpg

 Agapes Wear prekinis ženklas skatina saikingą vartojimą. Dėl šios priežasties daugelis gaminių alsuoja klasika. Kiekviena kolekcija gaminama „kapsulinio garderobo“ principu, jog turėtumėte galimybę susikurti savo asmeninę kapsulę. Su meile pagaminta Lietuvoje.

9347.jpg

Kodėl Agapes Wear?

Pagaminta su meile

“Ne kartą esu susidūrusi su neapgalvotu pirkinių įsigyjimu, kurių niekuomet nepanaudojau. Suvokus, jog tai yra dalies žmonių problema, nusprendžiau, kurti taip, jog galėtumėte kelis gaminius panaudoti dviem būdais, pakeičiant detales ar galimybę susikurti asmeninę kapsulę!”, - Agnė G.

Agapes Wear prekinio ženklo atsiradimo istorija

Agnė Gulbinaitė

Vis dar nespėjau prisistatyti! Esu Agnė Gulbinaitė, Agapes Wear įkūrėja bei dizainerė. Meluočiau sakydama, jog visada buvau meniška siela, jau vaikystėje žinanti, kad noriu gyvenimą sieti su kūryba ar mada. Iki pat mokyklos baigimo ruošiausi studijuoti socialinius mokslus, nors slapta ir kildavo minčių apie drabužių kūrimą, siuvimą.

Nepaisant to, planas buvo aiškus. Pasirinkau tarptautinio verslo ir komunikacijos studijas. Pirmam kursui įpusėjus, supratau,  jog  tai tikrai nėra mano pašaukimas, tad baigusi vienus mokslo metus sutartį nutraukiau.

Tada ir prasidėjo mano kelias mados srityje. Ir jau 2019 metais rankose laikiau Vilniaus Dizaino kolegijos, eksperimentinio dizaino studijų programos diplomą, 2020 metais siuvėjos profesijos diplomą. 🤍

bottom of page